درﺑﺎره ﮔﺮوه ﺳﯿﺮوان

«گروه سیروان» به معنای واقعی آن با همکاری گروهی از متخصصین حوزه‌های مختلف شکل گرفته است. ما از همان ابتدا هدفی بزرگتر از ارایه خدمات فنی حوزه IT داشتیم. همه ما سال‌ها تجربه خود در حوزه‌های مختلف را کنار هم قرار داده‌ایم تا بهترین تجربه را برای مشتریان خود فراهم آوریم و مهمترین دغدغه مشتریان را با ارایه راه‌حل‌های خلاقانه و نه تکراری، رفع کنیم.همه افراد این گروه در زندگی قبل از «سیروان» خود چه در مقام مشتری و چه در جایگاه ارائه دهنده خدمات، با موقعیت‌های مختلفی در دنیای دیجیتال و وب مواجه شده‌اند که همه بر اساس یک سوال بزرگ شکل گرفته بودند: «در دنیای دیجیتال کدام انتخاب بهترین نتیجه را برای من دارد؟»

اطلاعات حقوقی سیروان

شرکت توسعه زیرساخت اطلاعات سیروان (با مسئولیت محدود)
به شماره ثبت: 513144

عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران
شماره عضویت: 21012928

شماره‌های حساب سیروان

شماره کارت:
6104337593486952

شماره شبا:
IR100120000000008260394689

mellat bank

ﻧﮕﺮش ﮔﺮوه ﺳﯿﺮوان

تعریف «راه بهتر» در «گروه سیروان» ساده و واضح است. ما به راهی بهتر می‌گوییم که انجام وظیفه مورد نظر را سریعتر، ساده‌تر، ارزان‌تر، گسترده‌تر، با قابلیت توسعه بیشتر، با مصرف منابع کمتر و با توجه بیشتر به سایر اجزا نسبت به قبل ممکن کند. بنا بر همین بینش، هر وظیفه‌ای را ارزیابی می‌کنیم تا ببینیم چطور می‌شود آن را با راه بهتری انجام داد. این ممکن است یک طرح گرافیکی ساده در سایت یا کل یک Web Application باشد. هر فرآیند یا وظیفه‌ای، چه ناب و جدید و چه قدیمی و تکراری، می‌تواند از راه بهتری انجام شود. در واقع باید اینطور باشد. این دقیقا کاری است که تکنولوژی انجام می‌دهد و ما هم به شدت به تکنولوژی علاقمندیم.

زﯾﺮگروه‌ﻫﺎی ﺳﯿﺮوان

سیروان سکیور یکی دیگر از زیر گروه‌های «گروه سیروان» می باشد که تمرکز و هدف آن ارتقا سطح امنیت سایبری کسب و کارهای مختلف و سازمان‌ها می باشد. این زیرگروه با استفاده از تجارب و دانش متخصصین این حوزه اقدام به ارایه خدمت در زمینه‌های مختلف امنیت اطلاعات می نماید. برخی از این خدمات شامل موارد زیر می باشد:

 • ارزیابی امنیتی و تست نفوذ در حوزه زیرساخت شبکه، سامانه های تحت وب، موبایل و مهندسی اجتماعی
 • مشاوره و پباده سازی سیستم های مدیریت امنیت اطلاعات
 • مشاوره طراحی و پیاده سازی سیستم ها مدیریت امنیت شبکه
 • ارائه مشاوره در جهت طراحی، پیاده سازی و بهینه سازی مراکز عملیات امنیت
 • مشاوره در حوزه امن سازی زیرساخت و سرویس های فناوری اطلاعات
 • آموزش دوره های تخصصی و پیشرفته امنیت اطلاعات
 • اجرای طرح ها و سناریوهای مختلف در حوزه آگاهی رسانی امنیت
pic

سیروان سافت به عنوان یکی از زیرگروه‌های «گروه سیروان» با هدف تولید و توسعه سامانه‌های یکپارچه، پیشرفته و هوشمند و در راستای همراهی با متخصصان و مجموعه های تخصصی کشور و همچنین کمک به ساخت یا بازسازی و بهره برداری از مزایا و پتانسیل های فضای تبادل اطلاعات برای توسعه و رشد کسب و کارها، شروع به فعالیت کرده است. برخی از فعالیت‌های سیروان سافت شامل خدمات زیر می باشد:

 • تولید، طراحی و توسعه سامانه‌های نسل جدید سازمانی
 • تولید، طراحی و توسعه سامانه‌های مقیاس پذیر و در دسترس High Available & Scalable MicroServices
 • تولید، طراحی و توسعه سامانه‌های مبتنی بر ابر
 • تولید، طراحی و توسعه سامانه‌های Software-as-a-Service (SaaS)
 • تولید، طراحی و توسعه سامانه‌های Platform-as-a-Service (PaaS)
pic

تاسیس «گروه سیروان» بدون داشتن دانش عمیق و گسترده و سال‌ها تجربه در طراحی و توسعه انواع شبکه ممکن نبود. طبیعت فعالیت این گروه بر اساس شبکه‌های کامپیوتری است و کیفیت کارکرد شبکه‌های ما ضامن فعالیت صحیح سایر بخش‌هاست. زیرگروه «سیروان نت» مسئول طراحی، پیاده سازی، نگهداری و پشتیبانی شبکه های «گروه سیروان» است. این زیرگروه همچنین مجموعه خدمات تخصصی زیرساخت و شبکه را به عنوان یک سرویس قراردادی میان‌مدت و بلند‌مدت برای شرکت‌ها و موسسات طرف قرارداد گروه ارایه می‌کند. مجموعه‌های طرف قرارداد می‌توانند بطور کامل یا موازی با بخش آی تی خود از خدمات شبکه و تیم پشتیبانی «سیروان نت» استفاده کنند. برخی از خدمات این زیرگروه شامل فعالیت های زیر می باشد:

pic

زیرگروهی با نام «سیروان وب» مسئولیت طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت و نرم‌افزارهای تحت وب را بر عهده دارد. «سیروان وب» علاوه بر نوشتن کد، پوسته بیرونی آن بلکه به گرافیک سایت و تجربه کاربری هم به عنوان بخشی از محصول توجه می کند. بهینه سازی برای موتورهای جستجو، زبان‌های مختلف و امنیت بطور پیش ‌فرض در ساختار محصولات و خدمات این زیرگروه قرار دارند.

pic

در دﻧﯿﺎی دﯾﺠﯿﺘﺎل
ﮐﺪام اﻧﺘﺨﺎب ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﻧﺘﯿﺠﻪ را ﺑﺮای ﻣﻦ دارد؟